winnica reńska

Białe, czerwone, wytrawne i słodkie. Lekkie, pełne. Dopasowaniem do każdej okazji. Otwartość lokalnych winnic: Guntrum i Bretz pozwoliły nam nie rozstawać się z tym smakiem, a nawet więcej. Dzisiaj możemy zaprosić Państwa do świata win reńskich. Niech to będzie dobra podróż.

Podróż

W podróży zawsze najważniejsze było dla nas SMAKOWANIE – lokalnych potraw, niespotykanych wyrobów, wyjątkowych trunków. W jednej z naszych podróży poznaliśmy smak win reńskich. Ciągnące się wzdłuż rzeki winnice kolejno zachwycały bogactwem swoich owoców.

winnica reńska

ODKRYWAJ

Wina Reńskie, które mamy w naszej ofercie są wybrane przez osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie i mieszkają w okolicach gdzie funkcjonują nasze winiarnie Bretz i Guntrum.  Wybór jak, każdy jest subiektywny – jednak jesteśmy jednocześnie przekonani, że najlepszy z możliwych.

Zapraszamy Państwa do odbycia z nami niezwykłej podróży, której celem są smaki doliny Renu. Od stuleci będącej kolebką najlepszych win niemieckich.

Zależy nam na promowaniu win reńskich w naszym kraju. Ale jeszcze bardziej zależy nam na naszych Klientach. Dlatego, każdą współpracę zaczynamy od poznania potrzeb i przygotowania indywidualnej oferty. Wierzymy, że dobre relacje z Klientem są najważniejsze.